D.U.K.

1. Kokiu būdu prie sienos pritvirtinti dekoracijas, kurios yra laikrodžio dekoratyviniais elementais?

Kiekvienos dekoracijos nugarinėje dalyje yra pritvirtinta dvipusė lipni montažinė juostelė. Jums tereikia nuimti apsauginę plevelę bei pritvirtinti dekoraciją pasirinktoje vietoje.

2. Ar dekoratyviniai elementai gali būti klijuojami ant kiekvienos sienos paviršiaus?

Dekoratyvinės detalės gali būti klijuojamos praktiškai ant kiekvieno paviršiaus. Tačiau išimtimi gali būti sienos, kurių paviršius nėra lygus (pvz. dekoratyvinis tinkas). Tokiu atveju lipni plevelė gali tiesiog neprilipti prie sienos. 

3. Ar priklijuotas dekoracijas galima nuimti be tikimybės pažeisti sieną (pvz. dažus)?

Viskas priklauso nuo dažų kokybės bei nuo to, ar dažai tvirtai laikosi ant sienos. Tikimybė pažeisti sienos fragmentą yra, todėl siūlytume iš anksto tiksliai numatyti vietą, kurioje bus klijuojama dekoracija. Jeigu atsiras poreikis dekoraciją nuimti, siūlytume tai padaryti atsargiai ir lėtai.

4. Ar Jūsų siūlomi laikrodžiai garsiai veikia? Norėtume laikrodį pakabinti miegamajame, tačiau nenorėtume girdėti laikrodžio tiksėjimo.

Mūsų laikrodžiuose įmontuotas aukštos kokybės mechanizmas, kuris veikia tyliai, “netiksi”. Laikrodį galėtumėte kabinti miegamajame arba vaiko kambaryje. 

5. Ar Jūsų siūlomi veidrodžiai dūžta?

Ne, mūsų siūlomi veidrodžiai nedūžta. Žinoma, esant stipriam sutrenkimui veidrodis gali būti pažeistas, todėl siūlytume su gaminiu elgtis atsargiai.

6. Koks yra skirtumas tarp akrilinio bei įprasto veidrodžių?

Akrilinis veidrodis pagamintas iš plastiko, dėl šios priežasties jis nedūžta. Taip pat medžiaga yra perpus lengvesnė negu įprastinis veidrodis, todėl iš šios medžiagos galima lengviau kurti dekoracijas. Akrilinis veidrodis dalinai iškreipia atspindį, todėl jo nerekomenduojame naudoti vietoje įprasto veidrodžio.

7. Ar gali būti veidrodžiai naudojami vonios kambaryje?

Techniškai nėra draudžiama kabinti veidrodį vonioje, tačiau yra tikimybė veidrodžiui iš dalies išsikreipti. Primename, kad veidrodis neatlieka įprastinio veidrodžio funkcijos.

8. Ar medžiaga, iš kurios pagamintas veidrodis, yra blizgi?

Taip. Iš pirmo žvilgsnio medžiagą netgi sunku atskirti nuo stiklo. Šioje medžiagoje, kaip ir įprastame veidrodyje, atsispindi patalpoje esantys daiktai.

 

mokejimai.lt
www.antsienos.lt © 2019
Elektroninių parduotuvių kūrimas