loading
0.00 
  • Krepšelyje nėra jokių produktų.
LithuanianEnglishLatvianRussian

Bendros taisyklės

Sąlygos ir taisyklės

Interneto parduotuvė www.antsienos.lt atstovaujama įmonės UAB „Paltaja Grupė“.

Klientas – tai įmonė, fizinis asmuo arba institucija, kurie užpildė registracijos formą. Užsakymus gali vykdyti tik pilnamečiai asmenys.

Pirkimo sandoris įvyksta tuomet, kai Klientas atlieka registracijos bei pirkimo veiksmą elektroninėje parduotuvėje www.antsienos.lt. Atlikus pirkimo veiksmą, Klientas sutinka, kad jo asmeniniai duomenys bus naudojami remiantis www.antsienos.lt nustatyta Privatumo politika. Klientas turi teisę koreguoti savo duomenys e-parduotuvėje www.antsienos.lt. Jeigu Klientas pageidauja pakeisti prekės pristatymo informaciją atlikus pirkimą, apie tai nedelsiant turi būti informuojamas Pardavėjas jo nurodytais kontaktiniais duomenimis. Kliento kontaktinė informacija gali būti keičiama tuo atveju, jeigu užsakyta prekė dar nėra išsiųsta.

Elektroninėje parduotuvėje www.antsienos.lt pateikiamos kainos su įskaičiuotu PVM mokesčiu.

Prekės Kliento nurodytu adresu pristatomos per 10-15 darbo dienų nuo apmokėjimo gavimo dienos. Prekių pristatymo terminas gali būti ilgesnis, jeigu atsiranda tam trukdančios aplinkybės ne dėl Pardavėjo kaltės.

Apie prekių pristatymo vėlavimą Pardavėjas privalo informuoti Pirkėją.

Atsiskaitymo sumą sudaro prekės kaina bei prekės siuntimo išlaidos.

Užsakymai elektroninėje parduotuvėje www.antsienos.lt priimami visą parą. Jeigu užsakymas pateikiamas ne darbo dieną, jis bus pradėtas vykdyti kitą artimiausią darbo dieną.

Klientas, pagal Pardavėjo nustatytas sąlygas, turi teisę pasirinkti, kokiu būdu nori gauti prekę. Atsižvelgiant į pasirinktą pristatymo būdą, Klientas įsipareigoja padengti prekės pristatymo mokesčius.

Lipdukai, kurių išmatavimai didesni, negu 1 kv. m. gali būti sujungti dviem folijomis.

Gaminių spalva gali skirtis nuo spalvos, kuri matoma kompiuterio ekrane.

Prieš pradedant tvirtinti gaminius, būtina susipažinti su tvirtinimo instrukcija. Informacija apie tai pateikiama elektroninės parduotuvės tinklapyje www.antsienos.lt.

Nenaudokite jokių aštrių prietaisų, kurie gali pažeisti gaminį.

Paviršius, ant kurio bus klijuojamas lipdukas, turi būti švarus ir sausas.

Užsakyto lipduko piešinio dydis gali skirtis +/- 3 cm.

Prisijungti

Neteisingas el. paštas.

6 ar daugiau simbolių, raidžių ir skaičių. Must contain at least one number.

Jūsų informacija niekada nebus bendrinama su jokia trečiąja šalimi.