loading
0.00 
  • Krepšelyje nėra jokių produktų.
LithuanianEnglishLatvianRussian

Pirkimo taisyklės

Prekių pristatymo informacija

1. Užsakymas pradedamas vykdyti tik gavus apmokėjimą už prekes.

1. Pardavėjas įsipareigoja užsakytas prekes pristatyti Pirkėjo registracijos formoje nurodytu adresu.  Pirkėjas pats atsakingas už teisingų duomenų pateikimą.

2. Pirkėjas įsipareigoja sumokėti už prekių pristatymą pagal Pardavėjo nustatytas sąlygas ir įkainius.

3. Prekės pristatomos vadovaujantis Pardavėjo nurodytais terminais. Jeigu prekių pristatymas vėluoja, Pardavėjas apie tai turi informuoti Pirkėją jo nurodytais kontaktiniais duomenimis. Pirkėjas sutinka, jog prekių pateikimas gali vėluoti dėl nenumatytų, nuo Pardavėjo nepriklausančių aplinkybių.

4. Jeigu prekių pristatymo metu Pirkėjas prekes priėmė pasirašęs Prekių pristatymo dokumente be pastabų, laikoma, kad prekės pristatytos Pirkėjui nepažeistoje pakuotėje, prekių kiekis, kokybė ir rūšis atitinka Pirkėjo įsigytas prekes. Tokiu atveju Pardavėjas neatsako už prekių pažeidimą , jeigu tokių pažeidimų atsiradimo pagrindas nėra gamyklinis brokas.

5. Prekių pateikimo Pirkėjui metu Pirkėjas privalo kartu su Pardavėju arba jo įgaliotu atstovu patikrinti siuntos ir prekės(-ių) būklę, prekių kiekį, kokybę.  Jeigu prekių kiekis, rūšis ir/ar kokybė neatitinka Pirkėjo įsigytos prekes, apie tai nedelsiant turi būti informuojamas Pardavėjas.

6. Pristačius prekes Pirkėjo nurodytu adresu, laikoma, kad Prekės Pirkėjui yra perduotos, nepriklausomai nuo to, ar Prekes faktiškai priima Pirkėjas, ar bet kuris kitas asmuo, priėmęs Prekes nurodytu adresu.

7. Už prekių sugadinimą tampa atsakingas Pirkėjas nuo prekių gavimo dienos.

 8. Jeigu nustatytą prekių pristatymo dieną prekės Pirkėjui nėra pristatytos, Pirkėjas apie tai privalo informuoti Pardavėją.

Prekių grąžinimo ir keitimo sąlygos

9. Visos e. parduotuvėje parduodamos prekės gaminamos tik pagal individualius užsakymus. Prekėms nėra taikoma pinigų grąžinimo garantija, taip pat prekės negali būti keičiamos. Pinigai už įsigytą prekę grąžinami arba prekė keičiama tik pardavėjui sutikus, arba jeigu pirkėjas gavo sugadintą, transportavimo metu pažeistą prekę.

10. Jeigu pardavėjas sutinka grąžinti pinigus už įsigytą prekę arba ją pakeisti, Pirkėjui grąžinant Prekes, būtina laikytis šių sąlygų:

10.1.               Grąžinama Prekė turi būti originalioje tvarkingoje pakuotėje.

10.2.               Prekė turi būti nesugadinta.

10.3.               Grąžinama Prekė turi būti tos pačios komplektacijos, kokios buvo Pirkėjo gauta.

10.4.               Prekė turi būti nenaudota, nepraradusi prekinės išvaizdos.

10.5.               Grąžinant prekę būtina pateikti prekės įsigijimą patvirtinančius dokumentus.

11. Jeigu prekės grąžinimo metu nustatytų sąlygų nesilaikoma, Pardavėjas turi teisę nepriimti prekės.

12. Prekės Pardavėjui grąžinamos jas pristačius Pardavėjo būstinės nurodytu adresu. Pardavėjo kontaktinė informacija pateikiama tinklapyje www.antsienos.lt.

Prekių pristatymo įkainiai ir terminai

Užsakyta (-os) prekė (-ės) pristatoma (-os) pagal kliento pasirinkimą:

  • Pasinaudojus prekės siuntimo paslauga;
  • Prekes atsiėmus mūsų būstinėje (adresas: Smolensko 19/1F, 03200, Vilnius).

Pirkėjas įsipareigoja padengti prekės siuntimo kaštus, o Pardavėjas – prekes pristatyti per nurodytą laikotarpį:

  • Pristatymo mokestis – 2,90 EUR. Prekė pristatoma per 10-15 darbo dienų nuo apmokėjimo už prekę gavimo dienos. Jeigu užsakymas pateiktas nedarbo dieną, jis bus pradėtas vykdyti kitą artimiausią darbo dieną. Jeigu prekės pristatymas vėluos, Pardavėjas apie tai informuos Pirkėją jo nurodytais kontaktiniais duomenimis.
  • Prekių atsiėmimas mūsų būstinėje yra nemokamas. Pardavėjas susisieks su Pirkėju jo nurodytais kontaktiniais duomenimis ir informuos apie galimybę atsiimti prekes.
 

Prisijungti

Neteisingas el. paštas.

6 ar daugiau simbolių, raidžių ir skaičių. Must contain at least one number.

Jūsų informacija niekada nebus bendrinama su jokia trečiąja šalimi.